Komentowana treść: Amiga Demoscene Archive - nowości
[#1] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
Mówcie sobie co chcecie, ale dla mnie i tak Exploder rządzi. Co z tego, że jest wtórny. Popatrzcie co on upchnął w plik o wielkości 4 kB! :D
[#2] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
Faktycznie demko Rebirth wymiata nawet na 040/40. Ale niema sie co dziwic jesli wykozystyje Warp3D.

Mam tylko jedno pytanie. Czy u wszystkich tam gdzie maja sie pokazywac napisy to sie one pokazuja?

Bo u mnie sa tylko jakies nieczytelne krzaczki.
[#3] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości

@Phibrizzo, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Może to po rosyjsku? :D



A poważnie - nie wiem bo avika oglądałem.
[#4] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
hm... tak mi sie wydaje ze gosc uzyl do napisow fonty topaz (oczywiscie je blurujac i kolorujac) wiec moze ich brak jest spowodowany zlym romem (spatchowanym) albo jakas nakladka podmieniajaca ten font wlasnie?

[#5] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości

@kempy, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




Widocznie uruchamiacie niewlasciwe wersje tego demo.

W archiwum są wersje do odpowiednich konfiguracji.

A jesli chodzi i te dziwne znaki, to sie pokazuje wtedy jak sie odpali niewlasciwą wersje na OS4/MOS

[#6] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości

@Norbert, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5



Na poczatku odpalilem wersje przeznaczona dla Voodoo i to z ta wersja jest u mnie taki problem.

Pozniej sprawdzilem inne wersje i okazalo sie ze wersja dla os4/mos (wg. relase note) dziala poprawnie.



Co do latki na font topaz to faktycznie mam wlaczana funkcje w MCP ktora podmienia na topazpl.

[#7] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
Wypas intro i to działa jak na 68k 040/30MHz wyśmienicie
[#8] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości

@Phibrizzo, post #6

odpaliłem teraz tą dla os4/mos i faktycznie są napisy plus cały czas włączony jest w rytm muzyki stroboskop :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem